Yay Çeliği Lazer Kesim

Yay çeliği nedir ? Yay çeliği lazer kesim nasıl yapılır ?

Yay çeliği lazer kesim hizmeti vermekteyiz, yay çeliklerini lazer ile istenen ebat, adet ve kalınlıkta fiber lazer ile keserek sevk etmekteyiz, Yay çeliği lazer kesim taleplerinizi lazer@tuncermetal.com adresine mail atabilir veya WhatsApp üzerinden talep ve isteklerinizi iletirseniz hızlıca teklif verebilir, imalata alabilir, sevk işlemlerini sağlayabiliriz.

Yay_çeliği_lazer_kesim hizmetimiz, firmamızın bünyesinde bulunan 4 kw hassas lazer kesim makinesi ile yapılmaktadır. Sulu yay çeliği lazer kesim, susuz yay çeliği lazer kesim, paslanmaz yay çeliği lazer kesimi, ck67_çelik sac lazer kesimi gerek parça gerekse tam plaka olarak verilebilir...

Yay çeliği lazer kesimi fiber lazer kesim makinesi kullanarak hizmet sunmaktayız. Yay çeliği sacı lazer kesimlerinde en iyiyi sunmaya çalışıyoruz, yay sacı kesimleri ve üretimlerimizi, lazer kesimlerimizi, genellikle aynı gün sevk etmeye çalışıyoruz. Tabi lazer kesim işinin uzunluğuna bağlı olarak bu süre değişebilir. Ancak genellikle kısa süreli veya daha acil olan yay çeliği lazer kesim işlerine de  öncelik vermekteyiz.

 

       

 

sulu yay çeliği lazer kesim, sulu çeik lazer kesim, c75 sulu sac lazer kesim

 

https://c75suluyayceligi.com   

https://yayceligilazerkesim.com