Fosfor Bronz Bantlar Cusn6 – Cusn8

Fosfor Bronz Bant  –  Fosfor Bronz Plaka     CuSn-6 ve CuSn-8     Fosfor Bronz Şerit

Cusn6 Fosfor Bronz bantlar yerli üretim olarak Türkiye’ de üretilmektedir. CuSn8 Fosfor Bronz bantlar ise genellikle ithal malzemelerdir. Şekillendirmeye ve sıvamaya son derece müsait olan fosfor şeritler iyi derecede de iletkendir. CuSn-6 veya CuSn-8 olarak yazılabilir. 

Fosfor bronz bantların Kullanım alanları yaygın olmakla beraber en çok; Elektrik – elektronik, beyaz ve kahverengi eşya imalatında, elektrik motorlarında, tekstil sanayi ürünleri imalatında sıkça kullanılmaktadır.

 

MS70 SARI MALZEME  - Ms 70 Pirinç Sarı Çelik Sac  -  Ms70 çelik rulo dillme -  Pirinç sarı malzeme lazer kesim

Pirinç Sarı Sac Malzemelerin Genel Özellikleri;

Pirinç sarı malzemeler İyi derecede elektrik ve ısı iletkenliği sağlar. İyi derecede korozyon ve aşınma direnci önemli özelliğidir.

Mükemmel derecede mukavemet sağlar. Ms63 ve Ms70 Pirinç sarı çeliklerin mükemmel derecede soğuk şekil alma özelliği mevcut.

Mükemmel derecede işlenebilme kabiliyeti sağlar ve Lazer kesim için uygun ancak kesimi zor malzemedir.

 

Pirinç Sarı Çelik Sacların Kullanım Alanları;

Elektrik ve elektronik sanayi başta olmak üzere, Makine ekipmanları, Bağlantı parçaları, Savunma sanayi, Otomotiv sanayi, radyatör,

Dekorasyon, İnşaat ve sıhhi tesisat sanayi, Tekstil sanayi,  Mücevherat ve takı imalatlarından pirinç sarı malzeme çokca kullanılmaktadır.

      

 

*** Bu ürün ile birlikte talep edilmesi halinde Fiber Lazer Kesim , Giyotin & Makas Kesim ve Rulodan boy açma-kesme gibi talepler karşılanabilir...