Dkp ve Siyah Saclar

Dkp sac ve Siyah saclar  -  Dkp özellikleri  -  Siyah sac özellikleri

DKP Sıvı hale getirilen çeliğin, sürekli döküm yöntemi izlenerek soğutma işlemi ile katılaştırılması sonucu meydana gelen, dikdörtgen kesitli veya rulo haline getirilen ürünün, haddelenmesi ile elde edilen ve kalınlıkları 1,00mm - 20,00 mm aralığında değişen dkp rulo veya dkp sac şeklindeki yassı metallerdir.

 Siyah sac metal ve dkp saçlar lazerde kesim için uygun malzemelerdir. DKP çeliğin lazerle kesim sayesinde zamandan maksimum fayda sağlanabilir. Kalıp maliyeti gibi ekstra maliyetler en aza indirgenmiş olur. DKP sac malzemeler çapaksız – pürüzsüz olarak üretildiği gibi son kullanıcıya ulaştırılması sağlanır. DKP rulo sac ve Dkp sac metaller iyi derecede kaynak tutarlar. Dkp saçların kullanım alanları çok yaygındır ve DKP saclar çok amaçlı bir demir çelik ürünüdür. 

DKP Saç Kullanım Alanları:

Dkp saçlar beyaz eşya ürünleri üretiminde, otomotiv sanayiinde görünür- görünmez parça olarak, büro malzemeleri imalatında, aydınlatma ekipmanları imalatında ve özellikle galvaniz kaplama yapılacak ürünlere kadar pek çok alan ve sektörde hammadde olarak kullanılmaktadır. 

Dkp Sac Özellikleri:
Dkp sacların derin çekme özelliği, tokluk ve süneklik isteyen uygulamalara müsait olması tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Dkp rulo saç ve Dkp saç Plakalar Kolay şekillendirilme ve kaynak tutma özelliği bu dkp sac ürünlerini beyaz eşya sektörünün vazgeçilmezleri arasına sokmuştur. Dkp sacın emaye kaplamaya uygun olması sebebiyle daha çok mutfak eşyalarında kullanılır. Bunların dışında gemi inşasında, asansör yapımında kimya ve gıda sektöründe bu üründen bolca ve sürekli olarak yararlanılmaktadır.

DKP sac rulo, dkp sac plaka, dkp, dkp şerit dilme, dkp plaka kesme, cr sac, cr dilme sac, dkp lama olarak hizmet sunulabilir. 

 

Çok küçük ve az miktarlarda dahi özel toleranslar dahilinde hassas üretimler yapıyoruz.  Bize sorunuz, size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız !

 

   

*** Bu ürün ile birlikte talep edilmesi halinde Fiber Lazer Kesim , Giyotin & Makas Kesim ve Rulodan boy açma-kesme gibi talepler karşılanabilir...