Raynel Çelik Şim ve Ara parça çelikleri -Laynel, rayner şim pul shim pul

Çok küçük ve az miktarlarda dahi özel toleranslar dahilinde hassas üretimler yapıyoruz.  Bize sorunuz, size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız !

Raynel çeliği - liner çeliği - layner çeliği,  ( paslanmaz şim çeliği )

Şim sacı, shim sac, şimlik saç, şim,  rayner, laynel çeliği, shim sacı, ayar şimi, mastar çeliği, yükseklik ayar malzemesi çelik, layner

Dilme bıçağı, ara bıçak, ara parça çelik, dilme bıçak çeliği, ( C75 sert bıçak çeliği ) ( paslanmaz bıçaklık  çelik )

Kaplin sacı, kaplin çeliği, plastik kırma bıçağı, kırma bıçakları,

Contalık sac sert, contalık çelik, paslanmaz contalık çelik, ( C75 beyaz çelik, Ck75 Sulu çelik, C75 çelik sert ) 

Pul imalatı, özel pul yapımı, pul çeliği, yaylık pul, layner pul, rondela çeliği esnek (paslanmaz ve esnek pul rondela )

Raynellik çelik sac, raynel imalatı, raynel çeliği, lineer pul, layner çeliği laynerlik çelik

Ayar şim seti, şim set, ayarlama seti, raynel şim seti, ayar şimi, layner ayar, makine ayar şimi

testere sacları, testerelik çelik, lazer kesim işleri, lazerde bıçak kesimi, lazer bıçak, makas kesim

daire testere bıçağı, şerit testere, şerit testere çeliği, c75 sulu, conta çeliği, contalık çelik,

 

 

AYAR ŞİMLERİ , ŞİM, RAYNEL, LAYNER, LAYNEL PUL, LAMEL, KAPLİN LAMELİ, RAYNER

Ayar şimleri sert, esnek, karbon çeliği veya paslanmaz malzemelerden sipariş üzerine üretilir. Layner, raynel, Laynel, shim, şim, mastar, rondela olarakta bilinmektedir. En ince paslanmaz çelik 0,025 mm kalınlıktan başlar. Karbon çeliğinde ise en ince 0,10 mm kalınlık mevcuttur. Raynel, Layner ve şim saclar pres, baskı kalıbı altında ve diğer aparatların yükseklik - hassasiyet ayarlamaları için ideal ürünlerdir. Bu ürünler titreşimden, ve dengesiz durmalara karşı makinelerinizi koruyacaktır Kalibre olmuş bir şekilde uzun süre çalışmanıza imkan tanıyacaktır. Paslanmaz çelik şimler, karbon çelik şimlerden daha uzun süre korozyona dayanıklıdır. Karbon çelik şimler mükemmel mukavemete sahiptir ve kaynak yapılabilir, ancak diğer şimler (paslanmaz shim) kadar korozyona dayanıklı değildir . Pirinç şimler korozyona dayanıklıdır ve manyetik değildir.

Bir makine veya teçhizatın terazili - dengeli - gönyeli yerleştirilmesinde şim, shim, rondela, ayar pullarından yararlanılır. Yükseklik ve derinlik ayarlamaları bu malzemeler sayesinde hassas olarak sağlanabilir.  Aşınmaya ve darbelere karşı mukavemetli malzemelerdir.   

Raynel çelik ve şim pullar sipariş verilirken tarafımıza verilmesi gereken bilgiler; iç ve dış çaplar ile birlikte et kalınlıkları ve adetler bildirilmelidir.  0,05 mm malzemeyi kesim yapabilme, şekil verebilme kabiliyetimiz vardır. Hassas kesim ile birlikte en ince 0,05 mm malzeme dâhil üretim yapabiliriz. (pul, segman, sekman, mastar, şim, shim, lamel)

Layner, Laynel, rayner mastarlık çelik malzemeler ve çelik saclar için imalatı istenecek ise DXF veya DWG formatında teknik resim paylaşılması işlemleri daha hızlı hale getirecektir. 

Raynel çelik sac, layner paslanmaz, laynel malzemesi, lameller düz plaka olarakta satışa sunulur. Genellik 30-40 cm genişlikleri mevcut olup istenen boylarda özel olarak boy kesme yapılabilir.

Çok küçük ve az miktarlarda dahi özel toleranslar dahilinde hassas üretimler yapıyoruz.  Bize sorunuz, size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız !

Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz…

       

 

0.05 mm paslanmaz çelik kesme,  0.05mm çelik lazer kesim

0.025 mm paslanmaz çeliği lazer kesim, 0.025 mm krom sac kesim

0.10 mm paslanmaz sac kesmek, 010 mm crom nikel sac kesmek lazer

0.15 mm çelik paslanmaz lazer kesimi, lazer kesin en ince sac kesimi,

020 mm sac fiber lazer kesim, 0.20 mm kalınlığında sac kesme işlemi